Kişisel Site

https://tr.link/api.php?token=48c05a4e8f378af2bb50b3a00d39891d70415497

Firma Rehberi

2 Aralık 2012 | Yazar: Dükkan Torbalı | 11 Yorum Yapılmış | Görüntülenme

Sitemize sponsor olmak istermisiniz?  | Sizi (Firmanızı) tanıtalım mı?

Sayfamız Yapım Aşamasındadır. Bilgilerin Barındırmaya Çalışacağız. Sitemizde Yer Almak İsterseniz. Çok Kolay Sadece İletişim Bilgilerinizi bize gönderin. Admin

 

.

Yorumlar

 1. unal dedi ki:

  ıs ıcın yazdım

 2. Öner TÜRKSEVER dedi ki:

  Merhabalar yerimiz İzmir’de, ama online alışveriş sitemiz sayesinde Torbalı’dan tüm tüketiciler sitemizden alışveriş yapabilir ve hizmet verebiliriz.
  Hırdavatfırsatı Türkiye’nin ilk profesyonel online hırdavat ve mobilya aksesuarları satış mağazasıdır. Azim Hırdavat firması olarak, 1974 yılından beri hırdavat sektöründe hizmet vermekteyiz ve Kale Kilit Firmasının 35 yıllık, Doğanlar Kapı Kolları firmasının ise 30 yıllık bayisiyiz. Bunun yanısıra bir çok ürünün direk ithalatçısıyız ve toptan bazında Türkiye’nin tüm bölgelerindeki satıcılara satış yapmaktayız. Bu sebeplerle fiyatlarımız çok uygundur ve sitemiz tamamıyla güvenilirdir. Tüm kapı aksesuarlarını, mobilya aksesuarlarını, hırdavat ürünlerini, kulp çeşitlerini, yapıştırıcı çeşitlerini, ankastre ürünlerini, kapı kolu çeşitlerini, kilit çeşitlerini, elektrik malzemelerini, banyo aksesuarlarını, evyeleri ve mutfak aksesuarlarını hırdavatfırsatı online satış sitemizde çok uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

 3. İbrahim Karasulu dedi ki:

  Göksim Restoran Cafe Bar Lokanta Pizzacı Kebapçı Balıkçı Adisyon Programı ve Pos Sistemleri Göksim Restaurant Otomasyon Programı,Bar,Cafe,Fastfood,Catering Lokanta ,Adisyon ve Paket Servis Takip ,Pastane ,Lokanta,Kebapçı,Tatil Köyü,Kafeterya,Klup,Simit Sarayı,Kafeterya,Balıkçı, ve bu tür firmalara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri yapıya sahip bir yazılımdır.basit kullanım özellikleri ile restaurant ,cafe,bar gibi firmaların günlük işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.stok takibinden maliyet hesabına, cari personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyonlara kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar. Bu program ile restaurant yönetmek artık çok kolay. program ile müşteri, hasılat, hesap ve stok takiplerinin yanısıra siparişleri hızlandırabilir, ve bu siparişleri aşçınıza kolay bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Sistem bir işletme otomasyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sipariş ve Adisyon sisteminin hızlandırılması, garsonların daha verimli kullanılması, müşterilere daha hızlı hizmet verilebilmesini sağlayan bir sistemdir. Sistemde, müşterilerinin siparişleri merkezi bir terminal sipariş olarak otomatik olarak yazdırılır.veya dokunmatik ekranlı el bilgisayarları ile toplanır. Alınan siparişler, RF haberleşme yöntemi ile anında ana bilgisayar sistemine aktarılır.Ana bilgisayar sisteminde yiyecek, içecek veya tanımlanmış departmanlar olarak ayrılan sipariş bilgileri, ilgili birimlerde bulunan printerlerden Öncelikle kullanıcılar yetkileri dâhilinde rapor alabilirler. Yapılan işlemler sonucu stok durumu, kasa durumu, garson performansları anlık olarak arka ofisten izlenebilir. İstenen tarih ve saat aralığında, garson, ürün, ürün grubu bazında günlük satışlar özet ve detaylı olarak alınabilir. Ödeme araçlarına göre tahsilât listeleri alınabilir. Açık masa raporları alınabilir.

 4. PARKMETROPOL TONER KARTUŞ TORBALI dedi ki:

  Park Metropol Torbalı Toner Kartuş ile aradığınız her marka kartuş ve tonere ulaşmak çok kolay.Yazıcı Bakım ve onarımı.Yazıcınız için en uygun toz ile en iyi dolum. Firma ayrıca %100 Garantili toner dolumu ile birlikte adrese teslim hizmet vermektedir. Hp Samsung Xerox Canon Epson Utax Epson Brother Kyocera Mita Rıcoh Sharp Okı yazıcılara ait her model Kartuş Toner ve şerit. Hızlı Yazıcı onarım servisi.Torbalı Toner Kartusda.TorbalıToner Kartuş Yazıcı Servisi.

   

 5. muhammed dedi ki:

  Yeni Firmamız Torbalı İletişim Numaramız

 6. desan ısı dogalgaz dedi ki:

  Dogalgaz talepleriniz ücretsiz kesif

 7. Joyeteh dedi ki:

  Joyetech türkiye satış ofisine bekleriz teşekkürler.

 8. Mustafa emol dedi ki:

  Torba pen her türlü kapı, pencere ahşap kapı pencere, cam balkon,Küpeşte, katlanır sineklik, tüm kalitesiyle hizmetinizdedir.
  Tel : 0539 548 1242
  Fax: 0232 853 1852

 9. Duygu Yuksel dedi ki:

  Antalya’da 3 kliniğimizle ağız ve diş tedavilerine yönelik hizmet vermekteyiz. Dental implant, Zirkonyum ve Porselen Diş Kaplama, Estetik Diş Hekimliği Dental Clinic Antalya

 10. Sakaryanın vazgeçilmez lezzeti Konak İskender ASMALI KONAK İSKENDER olarak değişmiştir herkesi yeni mekanımıza lezzetin adı tadı bir numarası iskender ve ıslama köfte yemeğe bekliyoruz. Lezzet durağınız Asmalı Konak İskender