Kişisel Site

https://tr.link/api.php?token=48c05a4e8f378af2bb50b3a00d39891d70415497

İl ve İlçelerdeki İşletmeler

2 Aralık 2012 | Yazar: Dükkan Torbalı | 2 Yorum Yapılmış | Görüntülenme

Sitemize sponsor olmak istermisiniz?  | Sizi (Firmanızı) tanıtalım mı?

Sayfamız Yapım Aşamasındadır.

İl ve İlçeler Tüm Fabrika(Anonim Şirket, Limited Şirket ve Şahıs ve Diğer Firmaların) İletişim Bilgilerin Barındırmaya Çalışacağız. Sitemizde Yer Almak İsterseniz. Çok Kolay Sadece İletişim Bilgilerinizi bize gönderin.Admin

.

Yorumlar

  1. İbrahim Karasulu dedi ki:

    Tablethane Türkiye Tablet Bilgisayar Satış Merkezi Bahçelievler-İSTANBUL TABLETHANE TÜRKİYE TABLET PAZARI Adından da anlaşılacağı gibi TABLETHANE TÜRKİYE SATIŞ son kullanıcılara yani parakende pazarına ve Türkiye de tablet pc satışı yapan firmalara Tablet PC satışı yapan bir firma http://www.tablethane.com ise bu satış işlemini internet üzerinden gerçekleştiren online satış yapan TABLETHANE ye ait bir online satış sitesidir.TABLETHANE tablet PC satışına yerli üretim olan yani Türkiye’de üretilen ve sloganı İzec Tablet Yerli Tablet olan ucuz fiyatlı ama ucuz fiyatına rağmen kaliteden ödün vermemiş İzec Tablet ile başlamış daha sonra ürün yelpazesine sanayicilerimizde düşünülerek Sanayi tipi tablet pc ler Motion ve Casio Tablet PC lerinide katmıştır.Tablet PC pazarında faaliyetlerine devam ederken bu 3 marka ile yetinmemiş daha sonraları marka yelpazesine Artes,Archos,Arnova,Escort,Neobook,Skypad,Casper Skyword,WiSmart,Wippad,Onyo,Codegen,Next&Nexstar,GoldmasterI ekledikten sonra mayıs ayındada İnca ve Piranha tablet pc lerini eklemiştir,Piranha ile yapılan anlaşma sonucunda sadece Tablet Pc lerin değil Piranha nın ürünü lan Piranha Taşınabilir Navigasyonlar(23), Araç içi Entegre Navigasyonlar(2), Motorsiklet Navigasyonları(1) tam 26 çeşit Navigasyon cihazınıda ürün portföyüne eklemiştir.Yola Uygun Fiyat Kaliteli Ürün sloganı ile çıkan TABLETHNANE bu sloganına Bol çeşit’ide eklemiştir. Sonuç Tablethane Türkiye’nin tabletcisi Uygun Fiyat, Kaliteli Ürün , Bol Çeşit

  2. Göksim Restaurant Otomasyon Programı,Bar,Cafe,Fastfood,Catering Lokanta ,Adisyon ve Paket Servis Takip ,Pastane ,Lokanta,Kebapçı,Tatil Köyü,Kafeterya,Klup,Simit Sarayı,Kafeterya,Balıkçı, ve bu tür firmalara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri yapıya sahip bir yazılımdır.basit kullanım özellikleri ile restaurant ,cafe,bar gibi firmaların günlük işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.stok takibinden maliyet hesabına, cari personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyonlara kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar. Bu program ile restaurant yönetmek artık çok kolay. program ile müşteri, hasılat, hesap ve stok takiplerinin yanısıra siparişleri hızlandırabilir, ve bu siparişleri aşçınıza kolay bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Sistem bir işletme otomasyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sipariş ve Adisyon sisteminin hızlandırılması, garsonların daha verimli kullanılması, müşterilere daha hızlı hizmet verilebilmesini sağlayan bir sistemdir. Sistemde, müşterilerinin siparişleri merkezi bir terminal sipariş olarak otomatik olarak yazdırılır.veya dokunmatik ekranlı el bilgisayarları ile toplanır. Alınan siparişler, RF haberleşme yöntemi ile anında ana bilgisayar sistemine aktarılır.Ana bilgisayar sisteminde yiyecek, içecek veya tanımlanmış departmanlar olarak ayrılan sipariş bilgileri, ilgili birimlerde bulunan printerlerden Öncelikle kullanıcılar yetkileri dâhilinde rapor alabilirler. Yapılan işlemler sonucu stok durumu, kasa durumu, garson performansları anlık olarak arka ofisten izlenebilir. İstenen tarih ve saat aralığında, garson, ürün, ürün grubu bazında günlük satışlar özet ve detaylı olarak alınabilir. Ödeme araçlarına göre tahsilât listeleri alınabilir. Açık masa raporları alınabilir.
    Tablet Menuler Masalarda Müşterilerinize bütün sipariş çeşitlerinizi ve etkileşimlerinizi eğlenceli bir şekilde sunan tablet menüler restoran, otel, kafe gibi işetmelerde hızla yerlerini almaya devam ediyor.İşletme ile müşteri arasında kuvvetli bir iletişim kanalı sunan yenilikçi elektronik bir sistem olan akıllı menüler, gelenekselleşmiş sipariş verme yöntemlerini bir kenara bırakıp dokunmatik tabletler ile tamamiyle değiştiriyor.Kullanıcı dostu arayüz ve tasarımları ile işletmelerinize heyecan ve kalite getiriyor.
    Ayrıyetten Göksim Tablet Restoran,Bar,Cafe,Patane,Lokamta Paket Programı ile müşteriler masadaki 7″lik tablet bilgisayar lardan sipariş verebilir , sipariş gelene kadar tablet pc lerle zaman geçirebilir , Siparişler mutfaka ve kasadaki pos printerlarda yazdirilir.